Візи до США. Працюємо дистанційно.

Вартість послуг

від 2500 грн.

У вартість послуг включені

Документи для отримання візи

Основні типи віз до США

ДІЛОВА

ВІЗА МОРЯКА

ГОСТЬОВА

ТУРИСТИЧНА

Документи для отримання візи

Ділова віза США видається підприємцям та бізнесменам, а також представникам компаній, які виїжджають до США на ділові переговори з партнерами, а також для відвідування різноманітних ділових, професійних та наукових заходів, вирішення правових та майнових питань.
Для отримання візи необхідно довести відсутність імміграційних намірів. Ваша праця має оплачуватись за межами США. У межах США ви не можете отримувати жодної винагороди, за винятком відшкодування ділових витрат.
Посольство США часто видає здвоєну візу США b1b2, призначену як для ділових, так і для гостьових і туристичних цілей поїздки.
Консульський збір Посольства США з ділової візи – 160 дол. США.

Віза США для членів екіпажів повітряних та морських суден (Американська віза для моряків) – категорія D (С1D)

Для членів екіпажів повітряних та морських суден посольством США відкривається спеціальна віза категорії D.
Як правило, видається комбінована віза «транзитна віза та віза члена екіпажу» категорії C1D.
Таку візу ще називають – морська транзитна віза США c1d або морська віза США c1d.
Консульський збір Посольства США за візою C1D становить – 160 дол. США.

Гостьова віза до США (Віза до США на запрошення) – категорія В2

Візовий центр Kyiv Visa пропонує консультаційні послуги з професійної підготовки та  процесу отримання гостьової візи до США (візи до США на запрошення). Величезний досвід роботи дозволяє нам надавати кваліфіковану допомогу для оформлення американської візи категорії b2.
Гостьова віза в Америку оформляється особам, які мають запрошення від родичів, знайомих чи друзів, які постійно проживають у США. Ця категорія візи також видається особам, які планують участь у сімейних урочистостях у США або спільні подорожі з друзями, що проживають у США.
Гостьова віза США видається на строк до 10 років, з максимальним періодом перебування на території США до 180 днів на рік. При цьому можна відвідувати США багато разів протягом усього терміну дії візи.
Консульський збір Посольства США за гостьовою візою – 160 дол. США

Туристична віза в США (Туристична віза в Америку) – категорія В2.

Візовий центр Kyiv Visa пропонує свої консультаційні послуги з професійного оформлення туристичних віз у США. Величезний досвід роботи дозволяє нам надавати кваліфіковану допомогу клієнтам при оформленні американської візи найпопулярнішої категорії – туристична віза.
Американська віза для туризму видається особам, які планують короткострокові туристичні поїздки до США, без запрошення з американського боку.
При цьому туристична поїздка може бути різного характеру:
– туризм з відвідуванням американських пам’яток,
– відвідування змагань, концертів чи освітня поїздка.
Туристична віза в Америку видається на строк до 10 років, з максимальним періодом перебування на території США до 180 днів на рік. При цьому можна відвідувати США багато разів протягом усього терміну дії візи.
Консульський збір Посольства США з туристичної візи – 160 дол. США.

Компанія “Kyiv Visa”

м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26Б

Поверх – 3, Офіс – 342

Пн-Сб: 9:00-18:00