Візи до Канади. Працюємо дистанційно.

Вартість наших послуг по програмі для українців CUAET.

від 1000 грн.

У вартість послуг включені

Документи для отримання візи (CUAET)

Важливо!!! При оформленні візи за програмою CUAET не сплачуються консульский збір та збір за здачу біометричних даних. Термін подачі заявки нашими спеціалістами 1-2 робочих дні.

Основні типи віз до Канади

ДІЛОВА

ГОСТЬОВА

ТУРИСТИЧНА

СТУДЕНТСЬКА

Ділова

Бізнес віза видається підприємцям та бізнесменам, а також представникам компаній, які вирушають до Канади на ділові переговори з партнерами, а також для відвідування різноманітних ділових, професійних та наукових заходів тощо.

Для отримання візи необхідно довести відсутність імміграційних намірів та мати підтвердження ділових зв’язків з партнерами в Канаді. Ваша праця повинна оплачуватись за межами Канади. 

Ділова віза в Канаду видається строком до 10 років, з максимальним періодом перебування на території Канади до 180 днів на рік. При цьому можна відвідувати Канаду багато разів протягом усього терміну дії візи.

Консульський збір Посольства Канади – 100 канадських доларів. Збір за здачу біометричних даних — 85 канадських доларів.

Гостьова

Візовий центр Kyiv Visa пропонує свої консультаційні послуги з професійного оформлення туристичних віз у Канаду. Величезний досвід роботи дозволяє нам надавати кваліфіковану допомогу клієнтам при оформленні гостьовоі візи. Гостьова віза оформлюється при наявності запрошення від родичів, знайомих або друзів, які мешкають в Канаді на постійній основі.
Гостьова віза в Канаду видається строком до 10 років, з максимальним періодом перебування на території Канади до 180 днів на рік. При цьому можна відвідувати Канаду багато разів протягом усього терміну дії візи.
Консульський збір Посольства Канади з туристичної візи – 100 канадських доларів. Збір за здачу біометричних даних — 85 канадських доларів.

Туристична

Візовий центр Kyiv Visa пропонує свої консультаційні послуги з професійного оформлення туристичних віз у Канаду. Величезний досвід роботи дозволяє нам надавати кваліфіковану допомогу клієнтам при оформленні туристичної візи. Віза в Канаду, мета якої туризм видається особам, які планують короткострокові туристичні поїздки до Канади, без запрошення приймаючої сторони.
Туристична віза в Канаду видається строком до 10 років, з максимальним періодом перебування на території Канади до 180 днів на рік. При цьому можна відвідувати Канаду багато разів протягом усього терміну дії візи.
Консульський збір Посольства Канади з туристичної візи – 100 канадських доларів. Збір за здачу біометричних даних — 85 канадських доларів.

Студентська

Студентська віза видається особам, які мають на меті проходження навчальних курсів строком на 6 місяців. Необхідно мати запрошення від навчального закладу та довести відсутність імміграційних намірів.
Консульський збір Посольства Канади – 100 канадських доларів. Збір за здачу біометричних даних — 85 канадських доларів.

Компанія “Kyiv Visa”

м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26Б

Поверх – 3, Офіс – 342

Пн-Сб: 9:00-18:00